Tänavu möödub 800 aastat Taani tähtsaima legendi sünnist, mis kinnitab Eesti ja Taani sidemete pikaealisust – olevat ju siinsamas Maarjamaal  langenud keset lahingumöllu sinisest taevalaotusest taanlaste punavalge ristilipp Dannebrog. Suurt juubelit tähistatakse 15. juunil üle kogu Taani ning pidulikest sündmustest võtab osa ka Taani kroonprints perega.

Organic Estonia koos oma liikmetest ettevõtete, Eesti Suursaatkonna ja EAS-iga tähistab Taani lipu 800. aastapäeva Vordingborgis, mille raames toimub suur festival ja laat. Festivalile pannakse üles suur Eesti ala, kus Organic Estonia saab koos oma liikmetest ettevõtetega tutvustada ja müüa Eesti mahe- ja loodustooteid.

Taani lipu aastapäeva pidustustele Vordingborgis on tulemas ka Olde Hansa, Tallinn Designe House, LuminaNordica OÜ ja veel mitmed eesti ettevõtted.

Eestit ja Taanit sedavõrd emotsionaalselt siduvad üritused on suurepärane võimalus Eesti ettevõtjatele oma toodete tutvustamiseks taanlastele ning sealsetele ettevõtetele.

Eesti suursaadik Taanis Märt Volmer ütleb, et Vordingborgi on oodata ca 10 000 külastajat, hulk meediat ja tähelepanu, mida nii Dannebrog kui kuninglik visiit pidustustele toob. Eesti kasutada on Vordingborgi keskväljakul 2 telki: ühe hõivab Olde Hansa, kes lööb seal lahti pop-up restorani ja teise saab Organic Estonia koos Eesti saatkonna, EAS-i ja Eesti ettevõtetega, kes saavad võimaluse möödujatele ja külastajatele oma lugu rääkida ja tooteid tutvustada.