Eesti Toidumess – “Sööma!“ 2018

Eesti-Toidumess-Sööma-2018

4. – 5. mail 2018. a. toimub Tallinna Lauluväljakul järjekordne Eesti Toidumess – “Sööma!“

Kuna Mahe-Eesti ehk Organic Estonia (OE) osalemine eelmisel messil osutus väga edukaks, plaanib OE osaleda ka sellel aastal ühistelgiga, kuhu oleksid koondatud Eesti maheettevõtjad.

Eesmärgiks on viia kokku kodumaised mahetootjad, väärindajad ja kodumaistest mahetoodetest huvitatud tarbijad, et maheettevõtted oleksid klientide poolt kergemini leitavad ja äratuntavad. Osalemine messil annab maheettevõtetele parema võimaluse oma tooteid laiemale publikule tutvustada, saada vahetut tagasisidet, oma müüki kasvatada ja leida uusi koostööpartnereid.

Messikorraldaja ootab rohket osavõttu – kahe päeva peale kokku kuni 100 000 inimest, kellele sissepääs on tasuta.

Organic Estonia ühistelk püstitatakse heasse asupaika messi peatänaval. Pakume ühistelgist huvitatud ettevõtetele abi messil osalemise korraldusliku poole pealt ning meediapaketti, mis sisaldab messieelset- ja järgset koondvideot OE telgis osalevatest ettevõtetest ning soovi korral valmib igast osalevast ettevõttest ja toodetest eraldi video.

Lisaks messikorraldajate meediakajastustele kirjutab ja kajastab OE sündmust nii oma kodulehel kui ka sotsiaalmeedia kontol.

Andke oma osalemissoovist meile teada!

Registreerimine ja lisaküsimused:

Aire Pajo
aire@organicestonia.ee

Liisa Taul
liisa@organicestonia.ee

Comments

comments

You may also like...